DRODZY UCZNIOWIE, RODZICE, NAUCZYCIELE, PRACOWNICY, ABSOLWENCI I PRZYJACIELE NASZEJ SZKOŁY.

Przypominamy, że w najbliższą sobotę (10 X 2015r.), dla uczczenia 70-lecia ZSG w Pile, przyłączamy się ponad 70-cio osobową grupą do pilskiego BIEGU JESIENI! Wszystkich sympatyków „garów” i aktywnego wypoczynku zapraszamy jeszcze do współudziału. Nasza grupa będzie biec, truchtać oraz maszerować – każdy według swoich możliwości. Zbieramy się o 10.00 obok hotelu Rębajło, rejestrujemy, rozgrzewamy i wyruszamy o 11.00. Ponownie spotykamy się na już na mecie w ośrodku MOSiR Płotki. Po wspólnym biesiadowaniu, z osobami bez transportu, wracamy pieszo do Piły. Na start każdy uczestnik przybywa wypoczęty, pełen energii, dobrego humoru oraz zaopatrzony w dowolne emblematy ZSG (napisy na twarzy, ubraniu, itp.).

Do zobaczenia w sobotę.