Europejski Tydzień Sportu w ZSG

 

Uwaga! Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz przyjaciele szkoły, zapraszamy na Europejski Tydzień Sportu pod hasłem ” Czas na aktywność, czas na ” beactive ” od 23 do 30 września Zespół Szkół Gastronomicznych bierze udział w trzeciej edycji kampanii Komisji Europejskiej, podczas której planowane są działania promujące aktywność fizyczną. 

Michał Kubiak na Hali ZSG

Kapitan siatkarskiej reprezentacji Polski Michał Kubiak odwiedził  halę Zespołu Szkół Gastronomicznych. Hala była miejscem sesji zdjęciowej. Jej bohaterem był znany siatkarz i 10-letni Dominik. Michał Kubiak tworzy fundację, która  najprawdopodobniej będzie nosiła nazwę „Nadzieja”,a jej celem będzie pomoc chorym dzieciom.

Zbiórka elektrośmieci

Zbiórka elektrośmieci  potrwa do końca września. Zachęcamy do oddawania zużytego i niepotrzebnego sprzętu elektronicznego, AGD, baterii oraz starych telefonów komórkowych do kierownika hali sportowej.Uczniowie mogą uzyskać punkty (+ ) w punktowym systemie zachowania.
Koordynator zbiórki: p. Alina Strzelecka i Samorząd Uczniowski

Uwaga konkurs

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym ,,Nasza aktywność fizyczna latem”. Zdjęcia w formie elektronicznej można przesłać na adres mailowy: biblioteka.zsg73@wp.pl lub przynieść na nośniku do biblioteki szkolnej. Termin oddawania zdjęć do 28 września. Rozwiązanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 29 września podczas Jesiennej Terenowej Zabawy Marszowej w Ośrodku Piaszczyste.