Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w grze online „FREERICE”, która polega na wybraniu poprawnej odpowiedzi w różnych kategoriach, w języku angielskim.

Za każdy poprawny wybór przekazujesz 10 ziaren ryżu na rzecz Światowego Programu Żywnościowego (WFP). Jest to czołowa organizacja Narodów Zjednoczonych walcząca z głodem, rozdająca ryż głodnym. Witryna ta zebrała już wystarczającą ilość ryżu, aby nakarmić ponad 1,5 miliona ludzi dziennie. Jeżeli chcielibyście pomóc głodnym ludziom na świecie a przy okazji pogłębić swoją znajomość języka angielskiego, geografii, historii, literatury i innych ciekawych dziedzin, zachęcam do uczestnictwa w konkursie.

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę strony: freerice, zalogować się i dołączyć do naszej grupy, wpisując następujący kod: H4FUDTR3. Można również ściągnąć aplikację. Konkurs będzie trwał do końca ferii świątecznych – 02.01.2023r. Osoby, które nazbierają najwięcej ziaren ryżu będą zwycięzcami konkursu. Na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody!!! Pomóż sobie i innym i zaloguj się już dziś. W razie problemów z logowaniem proszę zgłosić się do szkolnego opiekuna konkursu p. Marii Gutowskiej.