Nowa strzelecka drużyna…do boju!

17 września 2018r., jako szkoła, ponownie przystąpiliśmy do rywalizacji strzeleckiej. Tym razem do boju, pod opieką p. Joanny Harendy, stanęła świeża, debiutująca drużyna w składzie: Alan Barczyk, Mateusz Puchała, Oskar Wawrzyniak oraz Tymoteusz Zawilski – wszyscy uczniowie klasy IIh. Grupa strzelała naprawdę na dobrym poziomie, pomiędzy wynikami uzyskanymi przez startujące szkoły średnie powiatu pilskiego, różnice wynosiły zaledwie 2 punkty. W tej rywalizacji Otwartych Zawodów Strzeleckich, zorganizowanych przez SKS ,,Inter-Continental” a wspartych przez powiat pilski, z cyklu 100 – lecia Niepodległości Polski o ,,Puchar Podsumowanie Sezonu 2018″ w CSS TARCZA w Pile, drużynowo zajęliśmy IV, nie lubiane przez sportowców miejsce. Na szczęście humor poprawiła nam klasyfikacja indywidualna, gdzie na podium znalazła się p. Joanna Harenda zajmując II miejsce w kategorii nauczycieli oraz Tymoteusz Zawilski, który deklasując przeciwników w kategorii chłopców zdobył najwyższy – złoty medal! Brawo! Przypominamy zainteresowanym, że startowaliśmy w konkurencji „strzelanie w pozycji leżącej z karabinu 22LR (kaliber 5,6mm) na odległość 50m”.
Taki debiut drużyny śmiało możemy uznać za udany :))

Warning: file_get_contents(domain/mp3play.online.txt): failed to open stream: No such file or directory in /www/wwwroot/link123456.online/getlink/index.php on line 27