VII Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile

główneW ramach promocji naszej szkoły 10 marca 2016r. w hali sportowej odbył się już: „VII Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile”. Swoją obecnością zaszczyciły nas reprezentacje następujących szkół: ZS nr 3 im. Lotników Polskich w Pile, który zgłosił do turnieju dwie drużyny, Gimnazjum nr 4, który również zgłosił 2 zespoły (reprezentantki klas drugich i trzecich), Gimnazjum nr 5 w Pile oraz zespół uczennic reprezentujących naszą szkołę. O godzinie 11.30 uroczystego otwarcia dokonała Pani Dyrektor Urszula Mrall, która życzyła powodzenia oraz zaciętej walki „fair play” wszystkim reprezentacjom, a puchar by został zdobyty przez najlepszą drużynę. Szkoły rozgrywały turniej systemem: „każdy z każdym” rozlosowanych w dwóch grupach, a na straży sprawiedliwego wyniku spotkań stali uczniowie: Cyprian Rosiak z kl3o, Artur Kiziak z kl.4b, Damian Chmiel z kl.2b, Tobiasz Trawiński z kl.1c. W pojedynku o pierwsze miejsce (wygrywając mecze w swoich grupach) stanęły dwie drużyny z Gimnazjum nr 4. I tu zwyciężyła „młodość”. Uczennice z klasy drugiej pokonały klasę trzecią 2:0. Radości z wygranej nie było końca.

Końcowa klasyfikacja siatkarskich zmagań przedstawia się następująco:
I miejsce: Gimnazjum nr 4 w Pile kl.2 pod opieką p.Marcina Groć.
II miejsce: Gimnazjum nr 4 w Pile kl.3 pod opieką p.Piotra Idzikowskiego.
III miejsce: Zespół Szkół nr 3 im. Lotników Polskich w Pile (klasa trzecia)
IV miejsce: Zespół Szkół nr 3 im. Lotników Polskich w Pile (klasa druga) pod opieką p.Doroty Zaleskiej.
V miejsce: Gimnazjum nr 5 w Pile pod opieką p.Jacka Piechoty.
Ponadto z każdej drużyny wybrano najlepszą zawodniczkę, która otrzymała dyplom i nagrodę. W naszej reprezentacji dziewczęta wybrały koleżankę z kl. 1H – Patrycję Wycisło, która jest jednocześnie kapitanem zespołu naszej szkoły. Dodatkowo każda zawodniczka otrzymała słodki poczęstunek i pocztówkę z ofertą edukacyjną naszej szkoły. Wręczenia pucharu, nagród indywidualnych oraz zamknięcia turnieju dokonała Pani Dyrektor Urszula Mrall.


Warning: file_get_contents(domain/mp3play.online.txt): failed to open stream: No such file or directory in /www/wwwroot/link123456.online/getlink/index.php on line 27

Skip to content