Ważne materiały

WARTO PRZECZYTAĆ !!!

Po kliknięciu w dowolny przycisk plik zostanie otwarty w nowej karcie

Poradniki i broszury – materiały edukacyjne do pobrania

Po kliknięciu w dowolny przycisk plik zostanie otwarty w nowej karcie

Poradniki powstały w ramach kampanii „Nie zagub dziecka w sieci”, której ambasadorem jest Tomasz Rożek. Warto zajrzeć na stronę, gdzie znajdują się także materiały filmowe poświęcone popularnym cyberzagrożeniom: 

Pomoc telefoniczna i online – Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111 oraz Telefon dla rodziców i nauczycieli w sprawach bezpieczeństwa dzieci 800 100 100. W ramach tych dwóch projektów udzielana jest pomoc młodym internautom, rodzicom i profesjonalistom w przypadkach zagrożeń związanych z korzystaniem z internetu. Telefony prowadzone są przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundację Dzieci Niczyje).

Skip to content