WYCIECZKA PRZEDMIOTOWA DO PIEKARNI RARYTAS W PILE

W dniu 22 stycznia 2018 r. grupa uczniów zdobywająca wiedzę i umiejętności w zawodzie Technik Technologii Żywności udała się na wycieczkę przedmiotową do Piekarni ,,Rarytas” Pile .
Celem wizyty było przybliżenie uczniom zagadnień z zakresu produkcji piekarskiej i ciastkarskiej takich jak : asortyment produkowanych wyrobów , gospodarka magazynowa, przygotowanie półproduktów, dodatków i materiałów pomocniczych do produkcji pieczywa ,rodzaje maszyn i urządzeń do produkcji . Zabawy i gry na domówkę Zagadnienia te realizowane są w ramach przedmiotów zawodowych w szkole .
Młodzież zapoznała się z procesem technologicznym produkcji pieczywa mieszanego – pszenno żytniego oraz innych wyrobów piekarskich i ciastkarskich .
Pobyt w piekarni była dla młodzieży cennym doświadczeniem zawodowym, pozwalającym na zaobserwowanie procesów technologicznych w rzeczywistych warunkach pracy zakładu przetwórstwa spożywczego. Organizatorem wycieczki i opiekunem grupy była pani Grażyna Konieczna Palacz – nauczyciel przedmiotów zawodowych ZSG w Pile .


Warning: file_get_contents(domain/mp3play.online.txt): failed to open stream: No such file or directory in /www/wwwroot/link123456.online/getlink/index.php on line 27

Skip to content