Warning: Undefined variable $ub in /home/zsgovheuhg/www/wp-content/plugins/advanced-page-visit-counter/public/class-advanced-page-visit-counter-public.php on line 148

Warning: Undefined variable $ub in /home/zsgovheuhg/www/wp-content/plugins/advanced-page-visit-counter/public/class-advanced-page-visit-counter-public.php on line 160
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Po kliknięciu w dowolny przycisk poniżej zostanie pobrany plik, otworzony w nowej karcie

Podsumowanie projektu

DZIAŁANIA PODJĘTE PRZEZ SZKOŁĘ W RAMACH PROGRAMU
Bieżąca informacja o nowościach wydawniczych zakupionych do biblioteki szkolnej
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 jest programem uchwalonym na lata 2021-2025 przez Radę Ministrów w celu poprawy stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmacnianie roli bibliotek jako ośrodków życia społecznego, ułatwiających dostęp do kultury i wiedzy. Celem programu jest zakup przez biblioteki szkolne nowości wydawniczych, sprzętu komputerowego i oprogramowania, realizację działań promujących czytelnictwo np. zakup nagród dla uczniów biorących udział w akcjach promujących czytelnictwo.

Chwila z książką to nie tylko przyjemność, ale także, a może przede wszystkim, korzyść  dla naszego zdrowia i sposób na zdobycie wiedzy o świecie. Ludzie oczytani mają większe szanse na zrobienie kariery. Warto o tym pamiętać!

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi załącznikami. Życzymy miłego czytania!

Skip to content