IMG_2598

Dnia 13.04.2016 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Zawody przeprowadzone zostały na terenach leśnych za MOSiR na ul. Żeromskiego w Pile Dziewczęta biegły na dystansie 1200m a chłopcy 1500m. Największym sukcesem pochwalić się może Michalina Makowiecka z klasy II B, która zajęła I miejsce w swojej kategorii i zdobyła złoty medal. Kolejnym sukcesem było zajęcie 8 miejsca przez Katarzynę Pufal z klasy Ic. Obie uczennice będą reprezentowały szkołę na Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego, które odbędą się początku czerwca w Poznaniu.