Czytamy przedszkolakom
Dnia 2 października troje uczniów naszej szkoły spotkało się z dziećmi z Przedszkola nr 11. Maja, Julia i Dawid czytali i bawili się z przedszkolakami. Wyjście zostało zorganizowane w ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych. …
Czytamy przedszkolakom Dowiedz się więcej »




