Nasi wspierają młodzieżową reprezentację Polski w piłce nożnej

Dnia 23.03.2017 ponad 100 osób z naszej szkoły wyposażonych w akcesoria kibica ruszyło na stadion przy ulicy Żeromskiego,

aby wesprzeć drużynę narodową. Pomimo chłodu na trybunach zjawiło się 2,5 tys. kibiców. Aktywną grupą dopingującą była młodzież z ZSG. Gorąco wspieraliśmy naszych młodych zawodników w walce z piłkarzami z Włoch. Nawet kiedy na tablicy wyników wyświetlał się niekorzystny rezultat dla naszej drużyny kibice mocno wierzyli w końcowy sukces i nie szczędzili gardeł, co przyniosło efekt w postaci zwycięstwa naszej reprezentacji. Była to dobra lekcja kulturalnego i aktywnego kibicowania. Nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania. Mamy nadzieję, że będziemy mogli brać udział w podobnych wydarzeniach sportowych.
Wrażeniami z meczu podzielili się:
Konrad Mohr kl. 3c
„Wyjście mimo braku dobrej pogody uważam za udane. Mecz pełen wrażeń, a szczególnie w drugiej połowie. Było to moje pierwsze spotkanie z młodzieżową reprezentacją Polski. Bardzo chętnie poszedłbym jeszcze raz na taki mecz.”
Borowska Ewa kl. 2c
„Bardzo mi się podobało na meczu, chociaż było bardzo zimno. Nasza drużyna mile nas zaskoczyła. Było dużo wrażeń. Kibice byli niesamowici.”
Robert Kamiński kl. 3i
„Mimo złej pogody było fajnie. Kibice mocno dopingowali naszej drużynie. Chciałbym jeszcze raz zobaczyć naszą młodą reprezentację”


Warning: file_get_contents(domain/mp3play.online.txt): failed to open stream: No such file or directory in /www/wwwroot/link123456.online/getlink/index.php on line 27

Skip to content