Sztuka „Mały Książę” w ZSG

„Gdzieś na dalekiej planecie żył mały chłopiec, który bezgranicznie kochał swoją różę, jednak…”
Dnia 16.03.2018r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Pile dla uczniów ZSG w Pile i dla WTZ przy ulicy Browarnej w Pile uczniowie klas specjalnych Szkoły Przysposabiającej do Pracy: 2 i , 3i i uczniowie ZSG w Pile( klasy : 2h, 3a, 3b, 3h) wystawili sztukę teatralną pt.”Mały Książę” . Było to wyjątkowe zdarzenie, nie tylko dla widzów, ale również dla samych aktorów. Grupa młodzieży poświęciła ogrom swojego czasu, swój talent, swoje chęci. Stworzyli wspaniałą grupę, mimo wielu różnic byli całością, mimo wielu trudności, potyczek na każdej próbie dokonywała się sztuka!
Przedstawienie stało się wielkim dziełem wspaniałych młodych ludzi . Sztuka miała na celu przedstawienie odbiorcom tak ważnych wartości , jak miłość, przyjaźń, sens życiowych wyborów, odpowiedzialność za czyjeś życie. Mały Książę to odzwierciedlenie młodych ludzi, którzy stoją na drodze wyboru, którą drogą pójść. Warto by każdy po tym przedstawieniu odnalazł w sobie Małego Księcia i jego dziecięce pragnienia. Wszyscy aktorzy, jak również i opiekunowie grupy teatralnej(A.Kropińska, K.Bruzda) dziękują odbiorcom za te wielkie skupienie i wspaniałą ciszę.


Warning: file_get_contents(domain/mp3play.online.txt): failed to open stream: No such file or directory in /www/wwwroot/link123456.online/getlink/index.php on line 27

Skip to content