„Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych”

25 marca 2022r. na terenach leśnych za halą Widowisko-Sportową MOSiR w Pile odbyły się: „Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych”. W zawodach startowały reprezentacje szkół oddzielnie dziewcząt i chłopców. Drużyny maksymalnie mogły liczyć 6 zawodników, a suma zdobytych punktów na mecie przez 4 najszybszych członków zespołu decydowała o miejscu w klasyfikacji ogólnej. Naszą szkołę reprezentowali:

– reprezentacja dziewcząt: Hanna Ogrodowska z kl. 1h, Weronika Cybulska z kl. 1h i Nikola Sanabia z kl.4a. Po zaciętej walce dziewczęta zajęły III miejsce w klasyfikacji drużynowej.

– reprezentacja chłopców: Tymoteusz Wojdyło z kl. 1h, Emil Kozłowski z kl. 2c, Mikołaj Czechowicz z kl. 3gt, Kacper Karwasz z kl. 3 gt i Dominik Czajkowski z kl. 3ga. W klasyfikacji drużynowej chłopcy zajęli III miejsce, a w klasyfikacji indywidualnej Mikołaj Czechowicz wybiegał najwyższe miejsce na podium, zdobywając złoty medal. Opiekunem drużyny była p. Magdalena Szubert.


Warning: file_get_contents(domain/mp3play.online.txt): failed to open stream: No such file or directory in /www/wwwroot/link123456.online/getlink/index.php on line 27

Skip to content