Cała Szkoła ćwiczy „Tabatę”

 

26 września 2018r. społeczność szkoły uczestniczyła w podwójnym wydarzeniu.
Pierwszym był próbny alarm przeciwpożarowy, dzięki któremu nieoczekiwanie, ale w sposób zorganizowany, wszyscy sprawnie zgromadzili się i ustawili na boisku szkolnym.
Natomiast drugie wydarzenie, zaplanowane i przygotowane wcześniej podczas lekcji wychowania fizycznego, stanowiła akcja Europejskiego Tygodnia Sportu – wspólne wykonanie zestawu ćwiczeń typu „Tabata”. Aż miło było popatrzeć na zaangażowanie uczniów i pracowników szkoły. Zdecydowana większość zadanie wykonała na miarę swoich możliwości, zwłaszcza, że zestaw ćwiczeń był opracowany z dostosowaniem do warunków w jakich je wykonywaliśmy. Magia tłumu i muzyka sprawiła, że w ten pochmurny, chłodny dzień, zrobiło się raźno i ciepło każdemu, kto się ruszał. Nie wspominając już o wszelkich innych zaletach zdrowotnych, jakie za sobą przyniosła aktywność fizyczna na świeżym powietrzu pomiędzy lekcjami.
Trzecie wydarzenie zorganizowane w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu udało się podwójnie:)


Warning: file_get_contents(domain/mp3play.online.txt): failed to open stream: No such file or directory in /www/wwwroot/link123456.online/getlink/index.php on line 27

Skip to content