Drzwi Otwarte w ZSG

W dniach 6 i 7 kwietnia r. odbyły się Drzwi Otwarte, podczas których staraliśmy się zachęcić gimnazjalistów do podjęcia nauki w naszej szkole.
W tym dniu mieli oni niepowtarzalną okazję zobaczyć jak wygląda nasza szkoła. Uczniowie wspólnie z nauczycielami prezentowali poszczególne klasy. Jak zwykle niesłabnącym zainteresowaniem cieszyły się pracownie technologiczne, gdzie przedstawiano pracę kucharza i efekt finalny jego starań w postaci gotowych potraw. W sali 36 słychać było hiszpańską muzykę i poznać osoby zaangażowane w realizację programu ERASMUS+. W sali 31 prezentowano wiadomości związane z wyjazdem do Bolonii w ramach projektu ERASMUS+.
W sali 39 gimnazjaliści mogli poznać zasady pracy barmańskiej i obejrzeć prezentację stołów okolicznościowych. W sali 43 można było zdobyć informacje dotyczące pracy w hotelarstwie i turystyce. Na Hali Sportowej odbywał się Turniej Siatkarski dla dziewcząt ze szkół gimnazjalnych. Mamy nadzieję, że pomogliśmy odwiedzającym nas gimnazjalistom w wyborze dalszej drogi życiowej.


Warning: file_get_contents(domain/mp3play.online.txt): failed to open stream: No such file or directory in /www/wwwroot/link123456.online/getlink/index.php on line 27

Skip to content