Etap wojewódzki XXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia

Dnia 22.04.2022r. w Szkole Podstawowej nr 25 w Poznaniu uczennica klasy 3GB Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile Martyna Dubicka wzięła udział w etapie wojewódzkim XXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia.

Konkurs składał się z 2 etapów. Pierwszym zadaniem każdego uczestnika było przeprowadzenie i udokumentowanie akcji promującej zdrowy styl życia, drugim natomiast rozwiązanie testu składającego się z 40 pytań dotyczących m.in.: żywienia i żywności, zdrowia, higieny, aktywności fizycznej, pierwszej pomocy oraz wiadomości o ruchu czerwonokrzyskim.
Martyna zajęła w części testowej wysokie 2 miejsce i ostatecznie uplasowała się na 8 miejscu. Martynie należą się oczywiście duże brawa, a podziękowania za pomoc w realizacji akcji promującej zdrowy styl życia dla pani Violetty Schött oraz pani Małgorzaty Kani. Opiekunem uczennicy był pan Maciej Szymański.


Warning: file_get_contents(domain/mp3play.online.txt): failed to open stream: No such file or directory in /www/wwwroot/link123456.online/getlink/index.php on line 27

Skip to content