FREERICE – POMAGAJ BAWIĄC SIĘ I UCZĄC

Zapraszam uczniów naszej szkoły do udziału w grze online „FREERICE”, która polega na wybraniu poprawnej odpowiedzi w różnych kategoriach, w języku angielskim. 

Za każdy poprawny wybór przekazujesz 20 ziaren ryżu na rzecz Światowego Programu Żywnościowego (WFP). Jest to czołowa organizacja Narodów Zjednoczonych walcząca z głodem, rozdająca ryż głodnym. Witryna ta zebrała już wystarczającą ilość ryżu, aby nakarmić ponad 1,5 miliona ludzi dziennie. Jeżeli chcielibyście pomóc głodnym ludziom na świecie a przy okazji pogłębić swoją znajomość języka angielskiego, geografii, historii, literatury i innych ciekawych dziedzin, zachęcam do uczestnictwa w konkursie.

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę strony: freerice, zalogować się i dołączyć do naszej grupy, wpisując następujący kod:  H4FUDTR3. Konkurs będzie trwał do końca ferii – 30.01.2022r. a wyniki zostaną ogłoszone na początku lutego. Osoby, które nazbierają najwięcej ziaren ryżu będą zwycięzcami konkursu. Na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody!!! Pomóż sobie i innym i zaloguj się już dziś!!!

Maria Gutowska-Lenartowicz