„III Festyn Sportowo – Rekreacyjny”

24 maja 2018r. odbył się: „III Festyn Sportowo – Rekreacyjny” dla uczniów Zespołu Szkół Gastronomicznych z klas: 1c, 2c, 3c, 2e, 2i, 3i. Część sportową festynu otworzyli: p.Dyrektor Urszula Mrall, która życzyła uczestnikom dobrej zabawy i wiary we własne siły oraz p.Maciej Szymański, który wyjaśnił zadania na poszczególnych stacjach oraz przypomniał o zasadach zdrowej rywalizacji, w duch „fair play” i poszanowania swojego przeciwnika bez względu na wynik. Organizatorzy przeprowadzili niekonwencjonalne konkurencje sportowo – rekreacyjne, w których wzięli udział zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. A były to: „Kolorowe Koło”, „Krzyżak”, „Przeciąganie liny”, „Hokejowy Slalom”, „Rzuty osobiste do kosza”, „Gigantyczne Kółko i Krzyżyk”, coś dla poruszenia naszych szarych komórek, czyli „Warcaby” i „Puzzle na czas”. Ponadto najsilniejsi śmiałkowie mogli sprawdzić się w podnoszeniu ciężarów, a zwieńczeniem wszystkich konkurencji był „Ergometr Wioślarski”, który cieszył się bardzo duuuużym zainteresowaniem, nie tylko ze strony uczniów, ale i Pani Dyrektor oraz pozostałych nauczycieli. Każdy uczestnik otrzymał „kartę zawodów”, która wypełniona w całości, została wymieniona na słodko – owocową nagrodę.
Dodatkową atrakcją festynu było wspólne integracyjne grillowanie przygotowane przez członków Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Koła PCK. Dopisała pogoda, humory, a także nie zabrakło sportowych emocji, niestety na kolejny taki festyn musimy zaczekać do następnego roku szkolnego. Organizatorzy: p.Maciej Szymański, p.Marek Prywer, p.Krzysztof Bruzda i p.Magdalena Szubert-Woziwodzka dziękują wszystkim uczestnikom, zarówno tym zmagającym się z konkurencjami, jak i pomagającym w sprawnym ich przebiegu.


Warning: file_get_contents(domain/mp3play.online.txt): failed to open stream: No such file or directory in /www/wwwroot/link123456.online/getlink/index.php on line 27

Skip to content