Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Pilskiego w Koszykówce.

Miniony tydzień obfitował w dużą ilość sportowych emocji,

ponieważ na hali sportowej ZS im. S. Staszica w Pile odbyły się aż dwa finały Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Pilskiego w Koszykówce z udziałem naszych reprezentacji. 23.01.2017 odbył się finał chłopców, w którym wzięły udział 4 pilskie szkoły: ZS im. S. Staszica, ZSP nr 3, I LO oraz ZSG. Nasi koszykarze zajęli czwarte miejsce. Skład reprezentacji: Cyprian Rosiak, Błażej Świątkowski, Igor Pawłowski, Damian Chmiel, Damian Kubiś, Dawid Grabas, Daniel Nowicki, Kacper Marszał, Szymon Leżanka, Kacper Kozera, Radosław Samulak. 26.01.2017 miał miejsce finał dziewcząt. Do rundy finałowej zakwalifikowały się zespoły : ZS im. S. Staszica, ZSP nr 3, ZSE oraz ZSG. W meczu półfinałowym nasze dziewczęta pokonały zespół ZSP nr 3 , w związku z czym zdobyły możliwość powalczenia o złote medale z drużyną ZS im. S. Staszica. Niestety przeciwniczki z „Nafty” okazały się lepsze, co zdecydowało o końcowej klasyfikacji turnieju. Reprezentacja dziewcząt ZSG zajęła II miejsce, otrzymując puchar dla szkoły oraz srebrne medale dla zawodniczek. Skład reprezentacji: Patrycja Wycisło, Ewelina Zając, Weronika Kojro, Ewa Borowska, Roksana Stasiuk, Katarzyna Pacholec, Paulina Nowicka, Dominika Stawińska, Wiktoria Trenzeluk, Weronika Rabczak. Opiekun : Danuta Kreczmer

Warning: file_get_contents(domain/mp3play.online.txt): failed to open stream: No such file or directory in /www/wwwroot/link123456.online/getlink/index.php on line 27