Mistrzowskie „Babki z piasku” po raz drugi :)

30 maja 2017r. w O.W. Płotki odbyły się: „Rejonowe Mistrzostwa w Siatkówce Plażowej.

Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice klas pierwszych: Karolina Piłat – IA i Paulina Śmigielska – IB. Karolina i Paulina sprawiły ogromną sportową niespodziankę po raz drugi … zajęły I miejsce i tym samym awansowały do etapu wielkopolskiego, które odbędą się w czerwcu we Wrześni.
„Wtorkowe menu gastronoma 😉 ”
I śniadanie nie było zbyt smaczne, przegrana z LO w Trzciance 2:0 pozostawiła w ustach smak goryczki, ale wylany kubeł zimnej wody przez opiekuna na głowy zawodniczek otrząsnął nasze nienajedzone jeszcze zawodniczki.
II śniadanie smakowało coraz lepiej z każdą sekundą, zaserwowano Karolinie i Paulinie – ZSR w Złotowie. Wygrały 2:0, w tym przypadku drugie śniadanie było bardzo ważne, bo dało nam awans do czwórki najlepszych zespołów.
Hmm … obiad był dość ciężki, ILO w Złotowie nie chciało się podzielić, ale Karolina i Paulina również. Po bardzo dłuuuuugim posiłku, udało się zjeść obiad 2:0. Ale to jeszcze nie zaspokoiło głodu naszych zawodniczek.
Kolacja … powtórka z pierwszego śniadania, do stołu podali LO w Trzciance. Zjeść, podzielić się czy oddać? … Hmmm trudny wybór, ale nie dla Karoliny i Pauliny. Pożarły, wszamały, zjadły ze smakiem, jakby to był ich pierwszy posiłek od tygodnia. Dopiero 2:0 zaspokoiło głód siatkarski naszych zawodniczek.
Gratulacje dziewczęta :)))


Warning: file_get_contents(domain/mp3play.online.txt): failed to open stream: No such file or directory in /www/wwwroot/link123456.online/getlink/index.php on line 27

Skip to content