Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

2 września w Zespole Szkół Gastronomicznych odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Uroczystość była szczególna, gdyż w tym właśnie dniu pożegnaliśmy odchodzącą na emeryturę panią Urszulę Mrall, która przez 21 lat pełniła w naszej szkole funkcję dyrektora. Również dla dwóch pań z księgowości ten dzień był ostatnim w ich długoletniej pracy. Życzymy paniom wiele radości i realizacji planów poza życiem zawodowym.
Dzień też był także powitaniem Pani Moniki Rój, która w najbliższym roku szkolnym będzie pełniła obowiązki dyrektora szkoły.
Podczas uroczystości przedstawiono sprawozdania i filmy z pobytu naszych uczniów w Portugalii oraz Bolonii, którzy w tych pięknych miastach odbywali staże w ramach projektów Erasmus +.
Do grona uczniów Zespołu Szkół Gastronomicznych przyjęto uczniów ośmiu klas pierwszych, którzy złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar naszej szkoły
Uroczystość przygotowały klasy 3h, 2b, 2a, 4a pod opieką Pań Małgorzaty Gzeli i Julity Jurdzińskiej.


Warning: file_get_contents(domain/mp3play.online.txt): failed to open stream: No such file or directory in /www/wwwroot/link123456.online/getlink/index.php on line 27

Skip to content