VIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Sporcie

główne

22 marca 2016r. odbył się „VIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Sporcie”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy trzeciej: Damian Kubiś i Arkadiusz Skuza. Pierwszy raz w historii turnieju nasza szkoła stanęła na podium. Uczniowie do końca dzielnie walczyli, aby w końcowej klasyfikacji zająć drugie miejsce uzyskując 86pkt., razem ze szkołą z Łobżenicy. Po trudnej dogrywce, gdzie zawodnicy mięli za zadanie wypisać daty + miejsca, wszystkich zimowych Nowożytnych Igrzysk Olimpijskich, zaczynając od najwcześniejszych czyli od 1924r., Damian i Arek zostali pokonani przez szkołę z Łobżenicy i tym samym zdobyli III miejsce. Warto nadmienić, że w 6 wyjątkowej rundzie, nasi uczniowie okazali się najlepsi i otrzymali oryginalne koszulki „Basket Piła” od p. Przemysława Pochylskiego. Co chyba ucieszyło ich najbardziej. Mamy nadzieję, że nasza szkoła w kolejnym roku szkolnym wywalczy również miejsce w najlepszej trójce. Opiekunem drużyny była p.Magdalena Szubert-Woziwodzka.

Warning: file_get_contents(domain/mp3play.online.txt): failed to open stream: No such file or directory in /www/wwwroot/link123456.online/getlink/index.php on line 27