Wszystko co dobre szybko się kończy

Po trzech tygodniach pobytu w pięknej Portugalii nadszedł czas powrotu do Polski. Podczas pożegnań ze współpracownikami w zakładach gastronomicznych wręczyliśmy pamiątkowe upominki promujące Powiat Pilski. Pojawiły się łzy, propozycje pracy i zaproszenia do ponownego odwiedzenia Bragi.
W ostatnim dniu stażu w Bradze spotkaliśmy się z przedstawicielami Bragamob na uroczystym lunchu. W celu upamiętnienia naszej wizyty w Portugalii wręczyliśmy managerom, panom Tiago Costa i Helder Carvalho, pamiątkowy grawerton. Wszyscy stażyści otrzymali certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w projekcie, a organizacja Bragamob przekazała na ręce opiekunów pamiątkową statuetkę.
Zaangażowanie stażystów zostało docenione, a pracodawcy z niecierpliwością czekają na kolejną grupę z Zespołu Szkół Gastronomicznych. Pobyt w Bradze był dla nas niesamowitym przeżyciem. Przyjazna atmosfera i ciepłe przyjęcie sprawiły, że chcielibyśmy tu jeszcze wrócić. Przepiękne widoki pozostaną w naszej pamięci na długie lata.
Bogatsi o nowe doświadczenia i przyjaźnie, pełni optymizmu wróciliśmy do Polski.


Warning: file_get_contents(domain/mp3play.online.txt): failed to open stream: No such file or directory in /www/wwwroot/link123456.online/getlink/index.php on line 27

Skip to content