Wycieczka przedmiotowa do Poznania

img_2306

W dniu 17 listopada 2016 roku 17 uczniów z klasy 1h

wraz z panią Małgorzatą Gzela, Julią Piecyk i Krzysztofem Bruzdą odbyło wycieczkę przedmiotową do Poznania. Celem wizyty w Poznaniu było zwiedzenie oraz poznanie organizacji pracy w dwóch hotelach: ” Mercure****” oraz ” Novotel****”.

Łańcuchy hotelowe te należą do Orbis, który jest największą grupą hotelową w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 2000 roku strategicznym partnerem Orbisu jest AccorHotels. AccorHotels, jako jeden z największych na świecie operatorów hotelowych działa pod znanymi markami we wszystkich segmentach rynku, oferuje atrakcyjny program lojalnościowy LeClub Accorhotels (9 mln uczestników programu) oraz dysponuje potężną platformą rezerwacyjną accorhotels.com (odwiedzaną każdego roku przez 100 mln użytkowników) oraz skutecznymi systemami dystrybucji.

Mercure to jedyna marka hoteli klasy średniej łącząca atuty międzynarodowej sieci gwarantującej wysoką jakość z niezobowiązującą atmosferą typową dla hoteli o indywidualnym charakterze, zintegrowanych z lokalną społecznością i zarządzanych przez pełną entuzjazmu kadrę. Hotele sieci Mercure są zlokalizowane zarówno w centrach miast, jak i w nadmorskich lub górskich kurortach.

Hotele Novotel to obiekty klasy średniej zlokalizowane w dużych miastach, dzielnicach biznesowych i miejscowościach turystycznych.

Nasi uczniowie mieli okazję zwiedzić wnętrza hoteli: pokoje, restauracje, kawiarnie, sale konferencyjne oraz zaplecze hoteli. Pracownicy dzielili sie doświadczeniem oraz udzielali rad związanych z obsługą gości hotelowych.


Warning: file_get_contents(domain/mp3play.online.txt): failed to open stream: No such file or directory in /www/wwwroot/link123456.online/getlink/index.php on line 27

Skip to content