Półfinał Mistrzostw Powiatu Pilskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej

Dnia 30.03.2017r odbył się półfinał Mistrzostw Powiatu Pilskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej.

W pierwszym meczu rywalizowaliśmy z gospodarzami turnieju Salezjańskim Liceum Ogólnokształcącym i po zaciętym spotkaniu pełnym zwrotów akcji odnotowaliśmy remis 0:0. Drugi mecz to już gra  na całego i świetna gra z naszej strony, zespół do zwycięstwa poprowadzili dwaj doświadczeni  uczniowie naszej szkoły Arek Skuza oraz Czarek Burak, końcowy rezultat tego meczu 2:1 (obie bramki zdobył
Cezary Burak). W ostatnim naszym meczu  zmierzyliśmy się z dotychczasowym liderem turnieju drużyną ZSP nr 2 ,aby spokojnie myśleć o awansie musieliśmy to spotkanie co najmniej zremisować i do końca pierwszej połowy taki wynik się utrzymywał. Na początku drugiej połowy nastąpiło dziwne rozluźnienie w naszych szeregach obronnych, co skutkowało utratą  aż dwóch bramek, na  szczęście tego dnia w naszej drużynie był niezawodny Czarek który dwoma trafieniami doprowadził do remisu w tym spotkaniu
2:2, a to dało nam upragniony awans do finału tegorocznych rozgrywek.Wielkie brawa należą się oczywiście wszystkim graczom naszego zespołu za podjęcie walki (oczywiście fair) o każdy metr boiska, nieustępliwość,współpracę na boisku, jednym „słowem” godne reprezentowanie Zespołu Szkół Gastronomicznych w piłce nożnej. Awans do finału to również efekt dobrej postawy naszej drużyny w I rundzie rozgrywek, która odbyła się 22.03.2017. Jako gospodarz turnieju, zachowaliśmy się trochę niegościnnie, ponieważ awansowaliśmy do półfinału z I miejsca dzięki remisowi 0:0 z CK NAUKA oraz zwycięstwu nad ZS im. S. Staszica 3:1. Strzelcami bramek byli: Paweł Martenka, Arek Skuza, Czarek Burak. Opiekunem drużyny była pan Maciej Szymański.

Warning: file_get_contents(domain/mp3play.online.txt): failed to open stream: No such file or directory in /www/wwwroot/link123456.online/getlink/index.php on line 27